Slide background

Valmiina lentoon

Autamme asiakkaitamme vaikuttaviin tuloksiin markkinoinnissa, viestinnässä ja myynnissä. Sisällöntuotannon ja markkinointiteknologian liitosta on syntynyt uudenlainen tapa toimia ja integroida alan paras osaaminen kokonaispalveluksi.

Fly kokoaa yhteen yli 70 markkinoinnin, viestinnän, myynnin ja julkaisemisen ammattilaista.

Ota yhteys

Ota yhteyttä

Palveluasiantuntijat

Emilia Aro

Kampanjat, mitattavuus, verkkopalvelut
044 7357 150, emilia@flypartners.fi
twitter linkedin

Matti Heinämäki

Julkaiseminen, kampanjat
050 073 2190, matti@flypartners.fi
twitter linkedin

Henna Ojala

Tapahtumat, kampanjat, myynnin tuki
040 828 5440, henna@flypartners.fi
twitter linkedin

Ari Selander

Sisältö, strategiat
050 550 1388, ari@flypartners.fi

Marko Sykkö

Sisältö, sosiaalinen media
050 072 1155, marko@flypartners.fi
twitter linkedin

Erkko Säynäväjärvi

Julkaiseminen, kampanjat
050 361 0485, erkko@flypartners.fi
linkedin

Vaikuttavia ajatuksia

Sisältöstrategia on markkinointiautomaation perusta

Sisältö vie ja teknologia vikisee! (Osa 2.)

Mikä on toimivan markkinointiautomaation perusta? Sisältöstrategia tietenkin. Lue, miten automaatiolle luodaan vankka pohja.
Fly blogi sisällön personointi kannattaa

Personoitu sisältö tavoittaa

Sisällön personointi hiipii yhä useamman sisällöntuottajan työkenttään. Miksi siihen kannattaa panostaa?
Fly blogi markkinointiautomaatio teknologia sisältö

Teknologia vie ja sisältö vikisee? (Osa 1.)

Markkinointiautomaatioratkaisuja lähdetään usein määrittämään järjestelmäntoimittajan kanssa. Mutta jos lähtökohta on teknologia, ollaan jo hukassa.